کانال تلگرام موج حضور صفحه اصلی ایمیل نقشه سایت خروجی سایت
    چهارشنبه 1395/03/12 - مصادف با 24 شعبان 1437 - 1 ژوئن 2016

مجلس خبرگان رهبری
احمد  پروایی ریک
احمد پروایی ریک(منتخب)
حوزه ی انتخابیه : گیلان
سید ابوالحسن مهدوی
سید ابوالحسن مهدوی(منتخب)
حوزه ی انتخابیه : اصفهان
محمد  فیضی
محمد فیضی(منتخب)
حوزه ی انتخابیه : آذربایجان شرقی
سید علی اصغر دستغیب
سید علی اصغر دستغیب(منتخب)
حوزه ی انتخابیه : فارس
عبدالنبی نمازی
عبدالنبی نمازی(منتخب)
حوزه ی انتخابیه : اصفهان
محمد هادی عبد خدایی
محمد هادی عبد خدایی(منتخب)
حوزه ی انتخابیه : خراسان رضوی
سید احمد حسینی خراسانی
سید احمد حسینی خراسانی(منتخب)
حوزه ی انتخابیه : خراسان رضوی
علی  ملکوتی
علی ملکوتی(منتخب)
حوزه ی انتخابیه : آذربایجان شرقی
ابراهیم حاج امینی نجف آبادی
ابراهیم حاج امینی نجف آبادی(منتخب)
حوزه ی انتخابیه : تهران
حبیب الله مهمان نواز
حبیب الله مهمان نواز(منتخب)
حوزه ی انتخابیه : خراسان شمالی
محمد  محمدی نیک(ری شهری)
محمد محمدی نیک(ری شهری)(منتخب)
حوزه ی انتخابیه : تهران
امان نریمانی
امان نریمانی(منتخب)
حوزه ی انتخابیه : کرمانشاه
سید محمود علوی
سید محمود علوی(منتخب)
حوزه ی انتخابیه : تهران
سید کاظم نورمفیدی
سید کاظم نورمفیدی(منتخب)
حوزه ی انتخابیه : گلستان
سید روح الله صدر الساداتی
سید روح الله صدر الساداتی(منتخب)
حوزه ی انتخابیه : هرمزگان
مجلس شورای اسلامی
عبدالکریم رجبی
عبدالکریم رجبی(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : مینودشت-کلاله-گالکیش-مراوه تپه
محسن علیمردانی
محسن علیمردانی(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : زنجان-طارم
حسین نیاز آذری
حسین نیاز آذری (کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : بابل
محمدتقی توکلی
محمدتقی توکلی(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : الیگودرز
بهروز نعمتی
بهروز نعمتی(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : اسدآباد
سید محمد حسن ابوترابی فرد
سید محمد حسن ابوترابی فرد(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : تهران-ری-شمیرانات-اسلامشهر
سکینه عمرانی
سکینه عمرانی(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : اصفهان
مفید کیائی نژاد
مفید کیائی نژاد(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : طالقان و ساوجبلاغ-نظرآباد
محمد سلیمانی
محمد سلیمانی(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : تهران-ری-شمیرانات-اسلامشهر
سیامک مره صدق
سیامک مره صدق(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : اقلیت دینی کلیمی
منصور آرامی
منصور آرامی(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : بندرعباس-حاجی آیاد-قشم-ابوموسی-خمیر
محمد رضا تابش
محمد رضا تابش(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : اردکان
حمیدرضا پشنگ
حمیدرضا پشنگ(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : خاش-بخش های میرجاوه-کورین-نصرت آباد
مهرداد بائوج لاهوتی
مهرداد بائوج لاهوتی(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : لنگرود
محمود نگهبان سلامی
محمود نگهبان سلامی(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : خواف-رشتخوار
پیمان رسول نژاد
پیمان رسول نژاد(کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : ارومیه
احمد  توکلی
احمد توکلی(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : تهران-ری-شمیرانات-اسلامشهر
کارن خانلری
کارن خانلری(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : اقلیت دینی ارامنه شمال
محمدرضا رضایی کوچی
محمدرضا رضایی کوچی(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : جهرم
حمیدرضا عزیزی فارسانی
حمیدرضا عزیزی فارسانی(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : اردل-فارسان-کیار-کوهرنگ
سامانه مدیریت برنامه کاندیدا
تبلیغات
طراحی سایت برای کاندیدا
تبلیغات