باید در حفظ آبروی داوطلبین کوشا باشیم‌ مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 29 فروردین 1396 ساعت 08:42

دبیر هیئت عالی نظارت انتخابات شوراهای شهر و روستا استان هرمزگان گفت: آبرو و حیثیت داوطلبین در دست ماست و باید نهایت امانت‌داری و آبروداری را رعایت کنیم.

وی با بیان اینکه آبرو و حیثیت مردم در دست ماست و باید نهایت امانت‌داری و آبروداری را رعایت کنیم، تصریح کرد: به‌خصوص در شهرها و روستاهای کوچک که همه اهالی همدیگر را می‌شناسند، نباید هیچ موردی به بیرون از جلسات درز کرده و ‌آبروی کسی زیر سؤال رود.

مجیدی‌زاده فینی با اشاره به اینکه بر اساس تماسی که با وزارت کشور داشتیم قرار شد بانک اطلاعاتی از تمامی کاندیداها تشکیل و پرونده‌های کاغذی امحا شود، افزود: تمامی مشخصات افراد در سیستم ثبت و به‌صورت بانکی اطلاعاتی در دسترس خواهد بود تا بتوانیم کارها را بهتر پیش ببریم.

دبیر هیئت عالی نظارت انتخابات شوراهای شهر و روستا استان هرمزگان در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم بتوانیم انتخاباتی باشکوه برگزار کنیم و در حفظ اعتماد مردم کوشا باشیم.

تقویت و پایداری هر چه بیشتر ارتباطات متکی به فناوری ضرورت دارد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداري هرمزگان و رئیس ستاد انتخابات استان گفت: در حال حاضر هماهنگی خوب و مناسبی در بخش‌های مرتبط سخت افزاری و نرم افزاری برگزاری انتخابات در استان حاصل شده است.

بهروز اکرمی در گردهمایی فرمانداران و مدیران حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان هرمزگان که با محوریت بحث و تبادل نظر پیرامون مسائل و مشکلات مرتبط با زیرساخت های مخابراتی مربوط به فرآیند برگزاری انتخابات برگزار شد، اظهار کرد: در حال حاضر هماهنگی خوب و مناسبی در بخش های مرتبط سخت افزاری و نرم افزاری برگزاری انتخابات در استان حاصل شده است.

وی با اشاره به الکترونیکی برگزار شدن چند مولفه از مولفه‌های انتخاباتی، افزود: در مدت زمان باقیمانده و با توجه به تجربیات دوره‌های قبل باید تمام تلاش و توان خود را برای رفع نواقص احتمالی به کار گیریم، از همین رو از فرمانداران و مسئولان بخش‌های مربوطه خواسته‌ایم با تمرکز و حساسیت بالا به تقویت و پایداری هر چه بیشتر ارتباطات متکی به فناوری بپردازند.

اکرمی تاکید کرد: بايد تمام تدابیر لازم برای حضور با شکوه مردم در انتخابات اندیشیده شود تا از اين رهگذر به اقتدار و شکوفایی هر چه بیشتر کشور کمک کنیم.

وی در پایان گفت: انتظار می‌رود فرمانداران در اسرع وقت تمامی مسائل و مشکلات احتمالی مخابرات شهرستان های خود را احصا و برای رفع به بخش‌های مربوطه ارجاع دهند.

در ادامه این نشست فرمانداران پیرامون برخی از موضوعات و مشکلات ارتباطی در شهرستان‌های خود به ویژه مناطق روستایی و دور دست مطالبی را بیان کردند.

e-max.it: your social media marketing partner