۲۸ شعبه اخذ رای در سرخه پیش بینی شد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 28 فروردین 1396 ساعت 09:30

علی مویدی زاده بعدازظهر دوشنبه در جلسه هیئت اجرایی ستاد انتخابات سرخه به میزبانی فرمانداری، بیان داشت: ۲۸ شعبه اخذ رای برای انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستای سرخه در نظر گرفته شده که نسبت به سال گذشته رشد داشته است.

وی افزود: در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای دوره پیشین در سرخه ۱۵ شعبه اخذ رای ثابت در نظر گرفته شده بود که با توجه به اعلام نتایج سرشماری سال ۹۵، روستاهای امامزاده محمد بن زید و صوفی آباد بخش مرکزی سرخه نیز به حد نصاب برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی روستا رسیده و با این‌توصیف تعداد شعب روستایی ستاد انتخابات شهرستان در انتخابات آتی به ۱۷ شعبه افزایش یافت.

رئیس هیئت اجرایی انتخابات سرخه در ادامه افزود: برای رفاه حال مردم و همچنین دسترسی آسان اقشار مختلف جامعه به شعب اخذ رای، شعب اخذ رای شهری نیز در انتخابات آینده از ۱۰ شعبه به ۱۱ شعبه افزایش یافته است.

مویدی زاده بیان داشت: در راستای پوشش تمامی سطح سرخه و همچنین دسترسی افرادی که امکان حضور در پای شعب اخذ رای ثابت برای آنها وجود ندارد دو شعبه سیار روستایی و یک شعبه سیار شهری نیز در نظر گرفته شده است.

e-max.it: your social media marketing partner