صندوق و تعرفه های اخذ رأی به خراسان‌شمالی رسید مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 20 فروردین 1396 ساعت 08:58

صندوق ها و تعرفه های اخذ آرای انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا به خراسان‌شمالی رسید.

به نقل از روابط عمومی استانداری، صندوق ها و تعرفه های اخذ رأی، صبح روز گذشته 19 فروردین ماه سال جاری به استانداری و ستاد انتخابات استان رسید.

با حضور محمدرضا صالحی استاندار، مدیران کل حوزه استاندار، حراست، امنیتی و انتظامی و نمایندگان هیئت های اجرایی و نظارت مجلس و شورای نگهبان، پلمب خودروها گشوده و با تنظیم صورتجلسه ای، به انبار مخصوص انتقال داده شدند.

روند اجرایی مقدمات برگزاری انتخابات آتی که 29 اردیبهشت ماه به طور هم زمان و در سراسر کشور برگزار خواهد شد، در حالی شتاب گرفته که کار رسیدگی به صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراهای پنجم هم در هیئت های اجرایی آغاز شده است. نام نویسی از داوطلبان انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری نیز بیست و دوم فروردین ماه جاری آغاز می‌شود.

براساس اعلام ستاد انتخابات خراسان‌شمالی، در این استان پنج هزار و ۴۶۹ نفر در انتخابات شوراها ثبت نام کردند که برای تصدی 118 کرسی شوراهای شهر و دو هزار و 327 کرسی شوراهای روستاها با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

e-max.it: your social media marketing partner