کانال تلگرام موج حضور صفحه اصلی ایمیل نقشه سایت خروجی سایت
    سه شنبه 1395/03/11 - مصادف با 23 شعبان 1437 - 31 مه 2016

مجلس خبرگان رهبری
علی معلمی
علی معلمی(منتخب)
حوزه ی انتخابیه : مازندران
محمد  امامی کاشانی
محمد امامی کاشانی(منتخب)
حوزه ی انتخابیه : تهران
عسگر  دیرباز
عسگر دیرباز(منتخب)
حوزه ی انتخابیه : آذربایجان غربی
رضا رمضانی گیلانی
رضا رمضانی گیلانی(منتخب)
حوزه ی انتخابیه : گیلان
سید محمد حسینی شاهرودی
سید محمد حسینی شاهرودی(منتخب)
حوزه ی انتخابیه : کردستان
محمد  فیضی
محمد فیضی(منتخب)
حوزه ی انتخابیه : آذربایجان شرقی
محمد حسین احمدی
محمد حسین احمدی(منتخب)
حوزه ی انتخابیه : خوزستان
سید محمود هاشمی شاهرودی
سید محمود هاشمی شاهرودی(منتخب)
حوزه ی انتخابیه : خراسان رضوی
عبدالکریم فرحانی
عبدالکریم فرحانی(منتخب)
حوزه ی انتخابیه : خوزستان
جواد مجتهد شبستری
جواد مجتهد شبستری(منتخب)
حوزه ی انتخابیه : آذربایجان غربی
میر علی اکبر قریشی
میر علی اکبر قریشی(منتخب)
حوزه ی انتخابیه : آذربایجان غربی
سید شرف الدین  ملک حسینی
سید شرف الدین ملک حسینی(منتخب)
حوزه ی انتخابیه : کهگیلویه ویویراحمد
محسن اسماعیلی
محسن اسماعیلی(منتخب)
حوزه ی انتخابیه : تهران
عباسعلی سلیمانی اسبوکلائی
عباسعلی سلیمانی اسبوکلائی(منتخب)
حوزه ی انتخابیه : سیستان و بلوچستان
ابراهیم حاج امینی نجف آبادی
ابراهیم حاج امینی نجف آبادی(منتخب)
حوزه ی انتخابیه : تهران
سید محمد علی موسوی جزایری
سید محمد علی موسوی جزایری(منتخب)
حوزه ی انتخابیه : خوزستان
مجلس شورای اسلامی
بهروز نعمتی
بهروز نعمتی(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : اسدآباد
مهرداد بائوج لاهوتی
مهرداد بائوج لاهوتی(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : لنگرود
علی محمد احمدی
علی محمد احمدی(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : دهلران ،آبدانان-دره شهر،بدره
جهانبخش میرزاوند
جهانبخش میرزاوند (کاندیدای احتمالی)
حوزه ی انتخابیه : شیراز
روح الله جانی عباسپور
روح الله جانی عباسپور(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : بوئین زهرا
سید مرتضی حسینی
سید مرتضی حسینی(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : قزوین-آبیک-البرز
میکائیل صفا
میکائیل صفا(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : تبریز-آذرشهر-اسکو
محمدحسن آصفری
محمدحسن آصفری(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : اراک-کمیجان-خنداب
محمد اسماعیل سعیدی
محمد اسماعیل سعیدی(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : تبریز-آذرشهر-اسکو
علی جلیلیان
علی جلیلیان(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : اسلام آباد غرب-دالاهو
سید حسین نقوی حسینی
سید حسین نقوی حسینی(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : ورامین-پیشوا
سید حسین ذوالانوار
سید حسین ذوالانوار(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : شیراز
ناصر کاشانی
ناصر کاشانی(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : زاهدان
محمدصالح جوکار
محمدصالح جوکار(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : یزد-صدوق
علی انالویی
علی انالویی(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : فریدن-فریدونشهر-چادگان
محمد فیروزی
محمد فیروزی(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : نطنز-بخش قمصر
داود محمدی
داود محمدی(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : قزوین-آبیک-البرز
سید هادی حسینی
سید هادی حسینی(کاندیدا)
حوزه ی انتخابیه : قائم شهر-سوادکوه-جویبار
سامانه مدیریت برنامه کاندیدا
تبلیغات
طراحی سایت برای کاندیدا
تبلیغات